У Черкасах пішохід не пропустив швидку, яка везла пацієнтку у важкому стані

26 листопада 2022, 14:00

Сьогодні у Черкасах бригада екстренки зі звуковими сигналами та проблисковими маячками везла до лікувального закладу пацієнтку. Оперативно доставити жінку в лікарню завадив пішохід.

Жінка перебувала у важкому стані з черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та судомним синдромом. Дорогою у пацієнтки сталися повторні судоми, тож медики екстренки саме медикаментизно відновлювали її стан, поспішаючи до лікарні.

"На вулиці Чорновола на пішоходному переході всі зупинились пропустити швидку з сиренами, окрім одного чоловіка, який в останню секунду почав перебігати перед автомобілем швидкої. На щастя, водій швидкої зреагував вчасно і завдяки його реакції фатальних наслідків вдалося уникнути, а у пішохода в лікарні діагностували лиш забій гомілки", -  повідомила речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

Медикам довелось викликати ще одну бригаду екстренки – адже вони втрачали час, стан пацієнтки погіршувався, а далі їхати вони не могли. Додатково викликали швидку і для чоловіка-пішохода.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору