У Черкасах підвищать заробітну плату тренерам комунальних спортивних шкіл

24 січня 2019, 19:11

У Черкасах підвищать заробітну плату тренерам комунальних спортивних шкіл

До 50 відсотків премії пропонують встановити тренерам, які працюють із дітьми в дитячо-юнацьких спортивних школах. За це під час сесії, яка відбулася 24 січня, проголосували 29 депутатів. Відповідні корективи внесли в межах затвердження змін до програми розвитку фізичної культури й спорту.

Як розповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, нині кваліфіковані тренери отримують близько 4,5 тисяч гривень у місяць. Це менше, аніж у вчителів фізкультури в школах.

- Цією премією ми хочемо стимулювати кваліфікованих тренерів до роботи в міських спортивних школах, - прокоментував Сергій Воронов.

За його словами, на ці видатки в бюджеті Черкас передбачили майже три мільйони гривень.

Проект рішення передбачав встановлення премій у розмірі 25 відсотків усім тренерам "за професійну майстерність, забезпечення високоякісного навчально-тренувального процесу, підготовку висококваліфікованих спортсменів до складу збірних міста, області та України". Утім, під час обговорення депутат Павло Карась виступив із пропозицією збільшити її до 50%. Натомість під час встановлення премії підходити індивідуально й зважати на роботу кожного з тренерів.

Вгору