У Черкасах підприємець привласнив близько 320 тис. грн бюджетних коштів

21 вересня 2019, 09:26

У Черкасах підприємець привласнив близько 320 тис. грн бюджетних коштів

Директор товариства К., будучи службовою особою, з метою привласнення коштів місцевого бюджету, за попередньою змовою з фізичною особою-підприємцем Ш. склав та видав офіційні документи, до яких вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягів, видів та вартості виконаних робіт, тим самим привласнив, кошти місцевого бюджету на загальну суму близько 320 тис. грн.

У ході проведення досудового розслідування приватному підприємцю К. повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах) та ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.)

Разом з цим, Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за погодженням з Черкаською місцевою прокуратурою у вказаному кримінальному провадженні повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 191 КК України (пособництво у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах) та ч. 5 ст. 27ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 366 КК України (пособництво у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому за попередньою змовою групою осіб) фізичній особі-підприємцю Ш., який здійснював контроль за якістю і об’ємом робіт на об’єкті будівництва. 

Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення всіх фактичних обставин.

Санкція тяжчого зі злочинів передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Коментарі

Вгору