У Черкасах підняли ціну на воду (фото)

01 березня 2019, 14:34

У Черкасах підняли ціну на воду (фото)

 

У Черкасах підняли ціни на холодну  воду та водовідведення. 

Таке рішення ухвалили під час відкритого обговорення тарифів на послуги з постачання холодної води та водовідведення на 2019 рік.

У Черкасах підняли ціну на воду (фото)

За інформацією прес-служби КП "Черкасиводоканал"

Читайте також: Новий сервіс: Черкащани можуть оплатити послуги, пов’язані з повіркою лічильників, не виходячи з дому. 

Поділитись

Коментарі

Антон сказав:

Уроды

Бетмен сказав:

Не уроди, а слава україні(((

Черкащанка сказав:

А ви думали, що Овчаренко дарма лякав нас “колапсом”, що буде у місті через недофінансування?)) Я у минулій статті я запитувала його, лякаєте, що місто буде без води, щоб підняти тарифи? “Пошантажував” – і ціни підняли, і колапсу не буде. Може, Карась нас “полякає” колапсом та теж підніме тарифи? Слід зазначити, що минуле здорожчання води було 3 (ТРИ!) місяці тому. Якщо такими темпами залізати у кишені людей, то краще воду із Дніпра носити…

Олена сказав:

Так носіть. Ніхто ж не заперечує.

Черкащанка сказав:

Я буду воду носити, а Водоканалу платити?)) Чудово, пані!))

Олена сказав:

Все просто. Пломбуєте воду в помешканні і не платите, носите з Дніпра. У Вас не буде затрат ні на електроенергію(насоси), ні на хлор, ні на реагенти, ні на зарплату, ні на утримання мереж. Дешево і сердито.

Черкащанка сказав:

Дякую. Мабуть, ви так і робите і ця порада буде “дуже корисною” для багатьох, хто переймається через ненаситні апетити Водоканалу. Колись отак люди писали, дзвонили, а потім просто почали відрізати опалення. Просто цікаво, мабуть ви така зацікавлена особа, що роздаєте свої поради. Просто гидко.

Скептик сказав:

Все такие умные, аж ум вылазит наружу. А, интересно, вы на своей работе получили зарплату за январь больше, чем за декабрь? Минималка поднялась на 450 грн., ЕСВ на 99 грн. А у водоканала нет большой маржи по прибыли, которой они могут закрыть обязательное увеличение своих расходов. В связи с увеличением минималки и ЕСВ все поднимают цены. Поднятие цены на воду на 51,6 коп. и снижение цены за водоотвод на 15,6 коп. еще не такое большое.

Ольга сказав:

А какая разница между з/п Овчаренко у 50 тысяч и вашей з/п? Когда у предприятия плачевная ситуация с финансированием, просто неприемлемо делать себе такую з/п. Поди, ещё и премию себе выписывает.

Вгору