Новий сервіс: Черкащани можуть оплатити послуги, пов’язані з повіркою лічильників, не виходячи з дому

16 лютого 2019, 15:24

Для покращення обслуговування споживачів, КП «Черкасиводоканал» впроваджує новий сервіс – оплата за демонтаж, монтаж та повірку лічильників через ПриватБанк.

Скористатися новою послугою дуже легко. Необхідно зайти на сайт Приват24 та авторизуватися. Натиснувши «Мої платежі» в пошуковій стрічці введіть назву підприємства – КП «Черкасиводоканал». Перед вами з’явиться список послуг, за які можна оплатити за допомогою цієї системи.

Для оплати послуг з демонтажу, монтажу та повірки квартирних засобів обліку натисніть «обслуговування лічильників» і введіть номер рахунку, дату та суму платежу.

Оплатити за послуги підприємства також можна в будь-якому терміналі та відділені ПриватБанку.

Незабаром і на офіційному сайті КП «Черкасиводоканал» кожен споживач зможе швидко та зручно виконати цю ж операцію.

Ознайомитися з вартістю послуг щодо обслуговування лічильників ви можете тут.

За інформацією прес-служби КП "Черкасиводоканал".

Ігор сказав:

Черкасиводоканал – чи не єдина, надаюча послуги, організація що не спромоглася заключити договір із Приват24 на безвідсоткову комісію при внесенні коштів споживачем. Мабуть, найнещасніша та найбідніша!?

Черкащанка сказав:

Так нас же завіряли, що демонтаж, повірка та монтаж входить до тарифу! Знову “надули”, як лохів…

Адвокат сказав:

Нас усіх вже давно розводять, як лохів. Правова безграмотність людей використовується водоканалами для безкарного здирання з нас коштів за “повірку” лічильників та використання їх на немалі зарплати та премії керівництва, а повинні (по закону) акумулюватись на окремому рахунку і витрачатись ВИКЛЮЧНО на обслуговування лічильників. В масштабах всієї країни здійснюється зловживання службовим становищем і незаконне збагачення, але всім ПО БАРАБАНУ. Вам все одно ?!? – платіть !!!

Вгору