“Пошук роботи та інтеграція в суспільство”: у Черкасах переселенців знайомили з можливостями у новому місті

22 вересня 2022, 10:37

Сьогодні, 22 вересня, у Черкасах відбулася Інтеграційна платформа "Черкаси - твоє місто". Її мета - підтримка внутрішньо переміщених осіб з окупованих територій України та їх інтеграції в Черкаській громаді .

Проєкт покликаний допомогти новим черкасцям знайти робочі місця, облаштувати релокований бізнес або відкрити власну справу.

Заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава розповідає, що в місті зараз офіційно зареєстровано близько 20 тисяч внутрішньо переміщених осіб, хоча реальна цифра - значно більша.

"Ми сприймаємо тих людей, які з вимушених причин приїхали до нашого міста, як нових черкасців. Ми хочемо, щоб вони освоїлися тут, знайшли роботу та могли реалізуватися", - каже Гаркава.

Ірина Миколаївна з Лисичанська у Черкасах уже знайшла роботу.

"Я дуже рада, мене тепло прийняли. Окрім роботи, ходжу до волонтерського центру, плетемо там сітки. Прийшли сьогодні на захід познайомитися з місцевою владою, послухати актуальні питання, дізнатися, як живе місто та скільки робочих місць є", - говорить пані Ірина.

Директор швейної компанії із Херсонщини Ярослав Скрипник розповідає, що відкривати бізнес з нуля на новому місці нелегко, але можливо.

"Плануємо відкрити цілу мережу на Черкащині. Два з половиною місяці ми працюємо на всі 100 відсотків. Наша задача - відновити ті потужності, які були", - каже Ярослав.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору