У Черкасах перекриють рух центральними вулицями

07 травня 2019, 10:32
У Черкасах перекриють рух центральними вулицями
Рух вулицями міста буде обмежено з нагоди родинної ходи 12 травня і пам’ятних заходів 9 травня.
12 травня у Черкасах відбудеться родинна хода присвячена Дню матері з 15:00 до 16:30. У зв’язку з цим перекриють рух бульваром Шевченка. Обмеження руху відбудеться від вулиці Байди Вишневецького та Богдана Хмельницького по бульвару Шевченка Міський голова Анатолій Бондаренко вважає, що краще проводити такі заходи по вулиці Хрещатик від РАГСу до Пагорбу Слави.
- Коли ми перекриваємо рух по бульвару, то втрачаємо прибуток КП «Черкасиелектротрансу», - сказав заступник міського голови Ігор Волошин.
У департаменті освіти Черкаської міської ради заявляють, що в ході візьмуть участь близько 450 осіб, тому без перекриття обійтися неможна. Залежно від кількості автомобілів поліція їх пропускатиме. По останньому учаснику перекриття руху відразу прибиратимуть.
9 травня перекриття відбуватимуться між вулицями Дашковича та Святотроїцькою, вулицею Святотроїцькою між бульв. Шевченка та вул. Хрещатик з 9.00 до 12.00 години на час проведення мітингу на Соборній площі та ходи пам’яті до Пагорбу Слави.

Коментарі

Скептик сказав:

Як вже задовбали перекриттям вулиць. Майже кожного місяця проводять якісь заходи і обов”язково треба перекривати цент міста. Хіба нема інших вулиць для цих заходів?

Вгору