У Черкасах пацієнт довів фельдшера швидкої до гіпертонічного кризу

16 січня 2020, 09:18

Подія сталася вчора, 15 січня, - зазначають в обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Почалося все із того, що диспетчер Черкаської станції швидкої медичної допомоги прийняла виклик від 33-річного чоловіка про те, що в нього ''болі в області нирок''.

Чоловік розповів, що у нього тиждень тому була травма спини і його стан погіршився сьогодні після того, як він випив пива. Медпрацівник поставив попередній діагноз ''ниркова коліка'' і хотів оглянути пацієнта. Чоловік натомість почав грубити фахівцю швидкої, стверджуючи, що той у стані алкогольного сп'яніння. Потім відмовився від огляду і тут же викликав поліцію.

По прибуттю працівників поліції фельдшер наполіг на негайному проведенні освідування на стан алкогольного сп'яніння в обласному наркодиспансері, щоб убезпечитись від наклепу та зняти з себе всі підозри. Більше того, він розповів, що має алергію на алкоголь. Пройшовши процедуру в наркодиспансері, фельдшер отримав довідку про відсутність ознак алкогольного сп'яніння.

На фоні інциденту у медпрацівника розвинувся гіпертонічний криз і його госпіталізували до Третьої Черкаської міської лікарні з тиском 190х120 та гострою реакцією на стрес. До того ж це вибило з робочого процесу бригаду екстренки на весь робочий день. Таким чином у місті працювало на одну "швидку" менше.

Коментарі

тоня сказав:

і прцівники мед. закладу.. можуть довести до 190:120…а як було =здавала в поліклініці аналізи..виходячи з поліклініки стало погано..вернулася в відповідний каб.де міряють тиск і мед.сестра відмовила як тільки я і не пояснювалащо мені погано..сказала нема томометра..дякуючи особі яка також потребувала зміряти тиск.вона знайшла завід.поліклінкою.а він знайшовши мед.сестру яка відмов.попередньо відкрити каб.і виміряти тиск..є на столі тонометер..зав. виміряв мені тиск який підскочив до 190:120..і дякуючи йому мені надали допомогу на денному стаціонарі….а все через зарплату а хворий не вирішує ..звертайтеся до міністра свого…

Костянтин Токовий сказав:

Звісно,можна образити фельдшера,можна й по пиці йому дати,пирскнути з балончика межи очі,можна….Вони ж бо не захищені. Та й поліція,у кращому випадку,може тільки насварити хулігана. А ще можна на 103 дзвонити,нічого хуліганам знову не буде. От така гарна робота у нас !!!І І зарплати достойні…..жебраків !!!

Костянтин Токовий сказав:

Звичайно,можна набити фельдшеру пику,нахамивши із тим.Можна пирскнути із газового балончика межи очі,можна й ножа встромити..Можна….
І нічого кривднику не буде.
Поліція,у кращому випадку,насварить хулігана і….все !!!
Гарна у нас робота !!! І зарплатня ( не зарплата,а зарплатня !!!)
Достойна….жебраків !!!!

Вгору