У Черкасах пасажирам пропонують безкоштовно їздити на нелегальних маршрутках поки їх позбавляють ліцензії

17 березня 2023, 13:07

Фото Артура Акопяна

У Черкасах пропонують пасажирам не платити за проїзд у маршрутках, з якими міська рада розірвала договори. Відповідну пропозицію на своїй сторінці у Facebook висловив представник департаменту ЖКК Артур Акопян.

Акопян пропонує їздити на цих маршрутках безкоштовно, бо вони нелегальні і з коштів пасажирів не будуть заплачені податки.

Зазначимо, що наразі міська рада розірвала договори з перевізниками "Еліт-Транс" (маршрути №7 та 22) та "АТП-17127" (маршрути №4 та 5).

Як розповів у коментарі Про все начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко, договірних відносин у міської ради з цими перевізниками немає, тому користуватися їхніми послугами громадяни можуть на власний розсуд.

- Тарифи ми цим перевізникам не встановлювали, бо вони їздять нелегально. Тому люди можуть користуватися їхніми послугами на власний розсуд: хочуть - їдуть, не хочуть - не їдуть, хочуть - платять, не хочуть - ні. Відповідальність за це вони несуть самі, - каже Москаленко.

Також він повідомив, що наразі міська рада працює над тим, щоб взагалі заборонити таким перевізникам працювати в Черкасах.

- Ми готуємо лист на Міністерство інфраструктури з ініціативою позбавити цих перевізників ліцензії. Єдиний орган, який у ційситуації може щось зробити - це Укртрансбезпека. Тому що міська рада контролює перевізників лише в межах умов договору. Оскільки в цих перевізників договорів немає, вони вважаються нелегальними. А боротьбою з нелегальними перевізниками займається Укртрансбезпека спільно з поліцією. Тому ми, міська рада, ініціювали спільні рейди з представниками цих органів. А на підставі складених протоколів ми будемо звертатися до Міністерства інфраструктури та ініціюємо позбавлення ліцензії цих перевізників, - зауважив начальник управління транспорту ЧМР.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору