У Черкасах оновили систему голосування депутатів

08 листопада 2021, 21:57

У Черкасах оновили систему електронного голосування «Голос». Сьогодні відбулося її тестування за участю депутатів та добровольців.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Як зазначає заступник міського голови Черкас Павло Валенчук, окрім оновлення системи та програмного забезпечення, було встановлене додаткове технічне обладнання. Тому потрібно було перевірити, чи коректно усе працює, перед сесією, яка відбудеться 9 листопада.

- Оновлення системи електронного голосування «Голос» дозволить розвантажити роботу відділу ради, забезпечить відсутність збоїв під час роботи на сесії, дасть можливість депутатам чіткіше дотримуватися регламенту.  Крім того, відбулося покращення модулів відеотрансляції на youtube. Тепер зйомка вестиметься не лише загальним планом, глядач матиме змогу бачити і крупним планом виступаючих за трибуною або з місця депутатів. Наразі монтується додаткове табло. На основі цієї системи ми можемо розпочинати розробляти кабінет депутата. Тестування пройшло успішно, виявили пару нюансів, які треба налаштувати. Сподіваюся, що всі будуть задоволені: і депутати, і відділ ради, і присутні на сесії, - говорить Павло Валенчук.

На одному з останніх пленарних засідань депутати вирішили передати систему «Голос» на баланс управління інформаційної політики та виділили з бюджету на оновлення системи 130 тис.грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору