У Черкасах оновлюють дорожню розмітку

08 серпня 2022, 18:25

У Черкасах триває оновлення дорожньої розмітки на вісьових лініях автомобільних доріг та пішохідних переходах. На 15 вулицях міста таку розмітку вже оновлено, зараз працівники КП «ЧЕЛУАШ» працюють ще на 10 вулицях обласного центру.

Біла розмітка на вісьових лініях доріг та пішохідних переходах надзвичайно важлива для безпеки руху транспорту і зручності пішоходів. Тому має регулярного оновлюватися.

За словами директора КП «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника, вже зроблено розмітку на бульварі Шевченка, вулицях Байди Вишневецького, Канівській, Дахнівській, Героїв Дніпра, Дашковича, Припортовій, Козацькій, Нечуя-Левицького, Чиковані, Чайковського, Іллєнка, Добровольського.

Нині комунальники закінчують оновлювати дорожню розмітку на вулиці 30-річчя Перемоги. Надалі працюватимуть на проспекті Хіміків, вулицях Смілянській, Чорновола, Пастерівській, Чигиринській, Надпільній, Сагайдачного, Одеській, Самійла Кішки.

«Цьогоріч для економії коштів бюджету дорожнє покриття наносимо лише фарбою, тому що пластикова розмітка значно дорожча, – пояснює Олексій Мельник. – Через дощі та підвищену вологість оновлення дорожньої розмітки довелося пригальмувати, тому швидкість виконання робіт залежатиме від погоди».

Нагадаємо, нещодавно виконком погодив виділення додаткових коштів для КП «ЧЕЛУАШ» на нанесення дорожньої розмітки. Зокрема, йшла мова про 2,6 млн. грн.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору