У Черкасах облаштовують “Пункти незламності”

17 листопада 2022, 09:15

У черкаських закладах освіти почали облаштовувати «Пункти незламності». Ці місця потрібні для того, щоб в разі екстренної ситуації - відключення електроенергії чи теплопостачання на тривалий час - черкащани могли прийти в місце, де підготовлені на такі випадки комфортні умови та всі зручності.

Загалом, в закладах освіти планується розмістити близько 20-ти таких точок в різних мікрорайонах міста.

Вчора заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна спільно з головою Черкаської ОВА Ігорем Табурцем оглянули один з пунктів, який розташований у приміщенні закладу освіти.

Наразі сюди вже закуплені та встановлен генератори, найближчим часом будуть встановлені теплові гармати та альтернативне опалення.

Водночас повністю облаштовані кімната відпочинку, кімната матері та дитини, місце для прийому їжі, дитячий осередок, медичний пункт, окреме приміщення, розраховане на розміщення великої кількості людей, освітлення, також будуть передбачені речі першої необхідності (вода, медикаменти, набори продуктів тощо).

Загалом в цьому пункті можна помістити близько 300 осіб.

Всі інші місця будуть облаштовані та підготовлені аналогічно. Такі пункти у разі надзвичайної ситуації будуть працювати цілодобово.

За інформацією пресслужби департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору