У Черкасах ніяк не можуть прибрати безпритульних агресивних собак з мікрорайону, де займаються і лікуються діти

31 травня 2023, 19:40

Громадська організація, яка у Черкасах уже організувала іпотерапію для дітей з інвалідністю, потерпає від безпритульних тварин. Собаки зграями бігають у Південно-Західному районі міста, неподалік будинку для родин з дітьми з інвалідністю, що знаходиться за адресою вул. Олени Теліги, 15/1. Там неподалік територія, де діти працюють з кіньми. Окрім того, час від часу організація проводить акції, катаючи діток ВПО на конях. На нещодавньому такому заході був і мер з заступницею. Вони висловлювали підтримку організації, пише Прочерк.

Неподалік також знаходиться невелика зелена зона, далі поліклініка і лікарня для дітей. Саме в цих околицях останнім часом скупчуються зграї безпритульних собак.

Помічники іпотерапевта скаржаться, що часто доводиться при прогулянці з дітьми, які верхи на конях, відмахуватись від собак. Зауважують, що зверталися зі скаргами в певні інстанції.

Ми не змогли достукатися до товариства «Друг», та вдалося звернутися до міської Служби чистоти.

За словами першого заступника директора КП «Черкаська служба чистоти» Олександра Савенка, питання вирішується просто. Його організації слід надати скаргу і їх фахівці приїдуть відловлять тварин. Проте після звернення минув тиждень…

Щодня тим мікрорайоном ходять жінки при надії до лікаря на консультацію, ходять дітки в поліклініку, також тим шляхом ходять на заняття з іпотерапії особи з інвалідністю. Тими ж дорогами зараз бігає зграя собак.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору