У Черкасах незабаром почнуть видавати картки містян

03 листопада 2022, 13:44

Фото: Про все

У Черкасах приблизно через два тижні розпочнуть видавати картки містян.

Про це під час форуму "Digital Regions Week: цифровізація черкаського регіону" повідомив директор департаменту інновацій ПАТ "МТБ БАНК" Дмитро Яковлєв.

Фото: Про Все

- Ми вже на фінальній стадії, відкрили відділення, доопрацьовуємо дистанційне оформлення картки. Ще до кінця не вирішене питання того, чи можуть отримати картки ті, хто не приписаний у Черкасах, - каже Яковлєв.

Також він зазначив, що картки можуть отримати ВПО. Поки що в Черкасах відкрите одне відділення, де це можна зробити, у планах - ще декілька.

Подібні картки планують запроваджувати в інших містах області.

Нагадаємо, раніше міський голова Черкас Анатолій Бондаренко презентував один із варіантів «Картки містянина». За його словами, цією карткою можна буде розрахуватися за проїзд в муніципальному транспорті. Вона надаватиме власнику – жителю міста – певні привілеї. Для прикладу, бонусні поїздки в транспорті. Наразі розробники ще ведуть перемовини із бізнесом про можливість підключення інших переваг

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Грішуня :

Чергова афера “господарів”! Цю картку потрібно було вводити набагато раніше, щоб дійсно отримати реальну картину з пільгового обслуговування населення міста (особливо в громадському транспорті).

Кос :

Чому в комерцiйному банку,а не в державному?

Вгору