Очільник “Дирекції парків” відреагував на вирубку дерев біля “Соснового бору”

24 листопада 2022, 14:15

Фото Назарія Вівчарика

Черкаський журналіст Назарій Вівчарик повідомив, що йому почала надходити інформація від читачів про те, що, нібито, працівники приватної фірми з дозволу КП "Дирекція парків" вирізають дерева поблизу парку "Сосновий бір".

Територія розташована на перетині вулиць Можайського та Дахнівська, навпроти парку.

- Працівники фірми кажуть, що вирізають насамперед сухостій. Але насправді ж разом з сухостоєм вирізаються абсолютно здорові дерева, а деякі сухі так і залишаються стояти, - пише Назарій Вівчарик.

Водночас у коментарі журналістам "Про все" очільник КП "Дирекція парків" Геннадій Шевченко розповів, що комунальне підприємство не може давати дозвіл на вирізання чи вирубку дерев.

- Це не наше майно. До нас навіть ніхто не звертався з такими пропозиціями, бо це безглуздо. Ми самі можемо утилізувати дерево тільки тоді, коли воно або впало, або підлягає акту видалення, якщо воно є сухостоєм чи створює небезпеку для людей. І то лише з дозволу відділу екології, - говорить Шевченко.

Також він зазначив, що сьогодні провів нараду з міським головою, на ній були присутні й представники поліції.

- Я попросив, щоб із цією ситуацією розібралися, щоб поліція посилила патрулювання в таких місцях. Можливо, хтось такими повідомленнями хоче приховати свої протиправні дії, - додав очільник "Дирекції парків".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору