У Черкасах неповнолітній побив пенсіонера

19 лютого 2019, 17:09

У Черкасах неповнолітньому загрожує ув'язнення до чотирьох років

Неповнолітній на ґрунті особистих неприязних відносин умисно наніс раніше невідомому чоловіку похилого віку тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Крім того, він із корисливих мотивів викрав з гаражного приміщення чуже майно - чотири штуки автомобільних дисків, чим завдав власнику матеріальної шкоди на суму 4 924 грн. Через три місяці після попереднього злочину, він повторно, відкрито, умисно викрав велосипед, що належить малолітній особі вартістю 3 750 грн.

Вироком Придніпровського районного суду неповнолітнього визнано винним за ч. 1 ст.122, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст.186 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Нагадаємо, що двом підліткам із Уманщини загрожує до 6 років в’язниці.

Двоє хлопців 15 та 17 років, які є жителями Уманського району, проникли до житлового будинку свого односельця, в якому тимчасово ніхто не проживає. Там шляхом демонтажу відрізали два електрокабелі від пилососів, після чого проникли до господарського приміщення в тому ж дворі та викрали звідти два мотки мідного дроту. Викрадене майно зловмисники цього ж дня реалізували місцевому жителю за 780 гривень.

Справу злочинців скеровано до суду. Слід зазначити, що 15-річний хлопець вчинив крадіжку вдруге та вже один обвинувальний акт відносно нього є в Уманському міськрайонному суді на розгляді.

Вова сказав:

Хороші новини, давайте по більше негативу, чи немає більше про що писати? А те що суспільство таке, це друге питання.

Вгору