У Черкасах нардеп Мустафа Найєм презентував “легку політичну партію”

06 березня 2019, 18:06
У Черкасах нардеп Мустафа Найєм презентував "легку політичну партію"

Фото: Про все

"Дій з нами" - таку назву має новий громадсько-політичний рух, створений декількома народними депутатами України та активістами-антикорупціонерами. В рамках регіонального туру презентувати цей рух до Черкас завітав народний депутат України Мустафа Найєм.  Народний обранець розповів, що його візит до нашого міста пов'язаний із пошуком активних людей, готових долучитися до нового руху.

Пан Найєм розповів, що рух "Дій з нами" був створений з метою привести в українську політику нових людей, які візьмуть владу у свої руки.

- Ми хочемо, щоб отих нових людей, які прийшли у політику в 2014-му році, на всіх рівнях ставало більше. І ми готові робити для цього все можливе і будь-якими інструментами. Всі наші рухи, громадські організації - все буде направлено на те, щоб наші люди знайшли в собі сміливість, перетнули цю межу і прийшли в політику. Якщо цього не зробити, ми дуже багато втратимо, в першу чергу - інституційно, - зазначив політик.

У Черкасах нардеп Мустафа Найєм презентував "легку політичну партію"

Фото: Про все

Крім того, Мустафа Найєм розповів, хто з українських політиків та діячів вже долучився до новоствореного руху "Дій з нами" та працює над створенням його цілей, програмних принципів та цінностей. Зі слів нардепа, в команду руху вже увійшли його колеги по фракції: Олексій Мушак, Сергій Лєщєнко і Світлана Заліщук, Наталя Кацер-Бучковська. Крім них до ініціативи приєдналися колишній замміністра оборони України Юрій Гусєв, заступник голови патрульної полиції України Сергій Блажевич, політолог Микола Давидюк тощо.

Політик зазначив, що приїхав до Черкас, щоб презентувати створений рух і поспілкуватися з місцевими активістами та діячами, які готові долучитися до нього на місцях. Однак, зазначив, що рух "Дій з нами" не збирається створювати осередки в регіонах, оскільки така діяльність є неефективною.

- Ми зараз є так званою легкою політичною партією. Тобто, якщо люди на місцях підтримують нашу ідею, вони мають контактувати з нами і ми будемо допомагати їм інформацією та порадами. Ми маємо багато конкретних напрацювань щодо майбутніх реформ в Україні, зокрема в галузі правоохоронної системи, - наголосив Мустафа Найєм.

 

Вгору