У Черкасах на вокзалі звільняли заручників і ловили терористів

13 жовтня 2021, 17:25

У Черкасах СБУ провела антитерористичні навчання на залізниці. Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Черкаській області провела планові антитерористичні навчання. Вони відбулися на об’єкті національної транспортної системи.

За легендою тренувань, група озброєних умовних терористів захопила один із вагонів пасажирського потягу під час його прибуття на станцію залізничного вокзалу Черкас.

Зловмисники захопили «заручників» та забарикадувалися, погрожуючи у разі штурму підривом вагону та цистерн з паливно-мастильними матеріалами на території станції. «Терористи» висунули низку вимог, які прагнули озвучити лише очільнику Черкаської ОДА.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців терміново було евакуйовано громадян із прилеглої території до залізничного вокзалу, нейтралізовано «терористів» та звільнено «заручників».

Навчання проводилися в умовах максимально наближених до реальних подій спільно з обласними підрозділами Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, ЗСУ, Нацгвардії, представників «Укрзалізниці», а також за участі представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За інформацією пресслужби СБУ в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору