У Черкасах на місці Центрального ринку хочуть звести бізнес-центр

29 грудня 2021, 16:15

Замість павільйонів і торгівельних наметів – бізнес-центр висотою до 14 метрів. Такі плани у Обласного об’єднання колгоспних ринків, яке управляє Центральним ринком у Черкасах. Будівництво охоплює дві земельні ділянки, площею понад 1,8 га.  Відповідні дозволи на будівництво вже надали у черкаській мерії, інформує vikka.

Ще у вересні Обласне об’єднання колгоспних ринків до Департаменту архітектури та землекористування із заявою про вибачу містобудівних умов та обмежень. Спершу Об’єднання колгоспних ринків планувало звести бізнес-центр в 20 метрів висотою – це майже 5 поверхів. Проте міська влада надала дозвіл лише на 14 метрів.

Земельні ділянки, де планують будівництво, охоплює майже всю територію Центрального ринку: від входів по вулиці Благовісній до вулиці Гоголя, від «Пасажу» до критого ринку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ольга :

Через дорогу від Центрального ринку, на розі Надпільної та Смілянської, вже стоїть напівпорожній бузнес-центр із синього скла. Навіщо маленькому місту стільки бізнес-центрів? А будувати буде імперія Казаряна?. Втюхали вже перед круглим ринком деробло, що геть усе затуляє, тепер втюхають це й БЦ. ..Був малий бізнес, працювали на речовому ринку, заплатили за сучасні металеві бокси для торгівлі, а тепер що? Люди змушені будуть закриватися, а металеві бокси здадуть на металобрухт? У Черкаській мерії справді працюють вороги малого бізнесу..
От цікаво, у чию голову прийшла ця дика ідея?

Вгору