У Черкасах на місці “Екватора” збудують найбільший ТРЦ в центральному регіоні

30 вересня 2020, 10:45

На друге півріччя заплановано відкриття торгово-розважального центру "Cherkasy Mall" загальною площею 67,8 тис. кв. м на місці колишнього ТЦ "Екватор" по пр. Хіміків, 74, в Черкасах. Про це інформує "ProfiDOM.com.ua".

- Одним з головних переваг ТРЦ є розважальна зона площею понад 17 тис. кв. м. "Cherkasy Mall" забезпечить найбільший в місті "tenant mix", магазинів електроніки та товарів для дому, відомих "fashion-брендів". Це буде найбільший ТРЦ не тільки в місті, а й в центральному регіоні України, - передає "Інтерфакс-Україна".

Інфраструктура дворівневого ТРЦ включатиме шестизальний кінотеатр, дитячий розважальний центр, ресторани і фудкорт площею 1,5 тис. кв. м. Крім того, передбачений паркінг на 2 тис. машиномісць. Покупці також зможуть скористатися безкоштовними автобусами до ТРЦ з різних точок міста.

Зазначимо, ТРЦ "Cherkasy Mall" буде відкритий на місці ТРЦ "Екватор", який раніше належав ТОВ "Мега Мовляв Інвест", що входить в холдинг "Рітейл Груп" (обидва - Київ), і разом із земельною ділянкою площею 15, 9 га знаходився в заставі у "ВТБ банку". У жовтні 2019 р заставне майно було продано на аукціоні "ProZorro.Продажі". Переможцем торгів стало ТОВ "Молл-центр" (Київська обл.) З пропозицією 70 млн грн.

Поділитись

Коментарі

Коля сказав:

бл…навіщо бідним людям ТРЦ ? може краже завод або фабріку ?

иван сказав:

в якому році??

Урюк сказав:

І хто туди буде їздити??? Гроші на вітер.

Олександр сказав:

Завод чи фабрика – це хороша ідея.
Якщо буде ТРЦ, і ціни будуть менші, ніж у місті, в тому районі будуть хороші дороги, і буде ще щось, що приваблюватиме людей, то люди може і їздитимуть. Але жителям міста вигідніше буде купувати біля свого дому чи роботи. А жителі сіл будуть заїжджати лише, якщо їм буде по дорозі.

Вгору