У Черкасах на кризі заблукав рибалка

04 лютого 2019, 20:14

 

1 лютого о 20:12 до оперативно-координаційного центру Управління зателефонував рибалка, який просив допомогти йому повернутися на берег. За словами чоловіка, він, перебуваючи на риболовлі в районі села Панське на річці Дніпро, з настанням сутінків, заблукав, та не може зорієнтуватись, щоб самостійно дістатись до берега.

Враховуючи складну льодову обстановку, яка змінюється фактично кожної години, через небезпеку потрапити до промоїни чи ополонки, чоловіку порадили залишатися на місці.

Водночас, на допомогу 38-річному рибалці в район пошуків було спрямовано відділення водолазних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління, які на катері «Пегас» чергували в акваторії Черкас.

Через годину активних пошуків рибалку, що заблукав, було знайдено та доставлено до берега.

Після огляду черговим парамедиком Управління ДСНС, чоловік вирушив додому.

Це вже другий такий випадок, коли люди затримуючись на риболовлі, втрачають у темряві орієнтири і не можуть повернутися до берега. Попередня рятувальна операція, коли зниклого рибалку шукали півсотні рятувальників, поліцейських та волонтерів проводилася у Золотоніському районі і тривала понад сім годин.

У зв’язку із відлигою та швидкою зміною крижаної обстановки на водоймах, рятувальники застерігають любителів риболовлі від виходу на кригу.

За інформацією УДСНС в області.

Вгору