У Черкасах на хабарі викрили посадовця (фото)

19 червня 2019, 13:03

У Черкасах на хабарі викрили посадовця (фото)

Учора, 18 червня, під час отримання неправомірної вигоди за безпроблемне проведення перевірки з питань дотримання законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю у Черкасах затримано головного державного інспектора Управління Держпраці в Черкаській області.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 10 тисяч гривень, які вилучено в ході огляду місця події.

У Черкасах на хабарі викрили посадовця (фото)

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

У Черкасах на хабарі викрили посадовця (фото)

Санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури 

Читайте також: 300 доларів за кожне рішення: на Черкащині на хабарі викрили помічника судді.

Коментарі

Вгору