У Черкасах на автобусних маршрутах проводять рейди

01 лютого 2023, 10:39

У Черкасах тривають перевірки перевізників на автобусних маршрутах. Чиновники разом із патрульними та відділом держнагляду у Черкаській області контролюють технічний стан ТЗ, наявність та достовірність дозвільних документів на здійснення діяльності та права на обслуговування міських маршрутів.

З початку 2023 року уже складено 7 протоколів за порушення умов перевезень. Зокрема, на деяких маршрутах виявили перевізників-нелегалів.

Як розповів начальник управління транспорту Черкаської міської ради Віталій Москаленко, із перевізниками «Еліт-транс» та АТП 17127 Черкаська міська рада розірвала договори на перевезення пасажирів. Адже вони не виконували умови договору, не хочуть встановлювати трекери та валідатори, порушують графіки руху. Проте вони все одно продовжують виїздити на маршрути, заважаючи перевізникам, які працюють легально. Це «Медіт-сервіс» на маршруті №4, і ДП «ЧАРЗ-авто» на маршрутах №5, 7, 22.

Посадовець просить черкащан звертати увагу, послугами якого саме перевізника вони користуються.

«Органи місцевого самоврядування не несуть відповідальності за будь-які випадки, які можуть трапитися у транспорті, із яким не укладено відповідного договору. Автобуси-нелегали будуть зупинятися просто посеред маршруту, на водія буде складатися протокол. Це може створити незручності для пасажирів», – пояснює Москаленко.

Як розрізнити законного і незаконного перевізника:

  • інформація про фірму розміщується в середині салону автобуса,
  • у легальних автобусах вже встановлені валідатори для безконтактної оплати проїзду. Адже із 1 лютого у Черкасах запроваджується у тестовому режимі оплата за проїзд за допомогою валідатора у маршрутках. 

«Тому пасажири, яким потрібно нині скористатися автобусом №4, 5, 7 та 22, можуть сміливо заходити і їхати, якщо у салоні є валідатор. Якщо його немає – це можна зробити лише на свій страх і ризик», – зазначає начальник управління транспорту.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору