У Черкасах мітингують через дистанційне навчання

22 липня 2020, 13:59

Жителі Черкас та області зібралися біля облдержадміністрації сьогодні, 22-го липня, з вимогою скасувати дистанційне навчання. Його можуть ввести у школах із 1-го вересня, якщо буде спалах коронавірусу.

Організатори мітингу - батьки дітей, які через карантин закінчували навчальний рік дистанційно. Перед Черкаською ОДА зібралося боизько 40 батьків.

Черкащанка Ольга Нікішина прийшла зі своєю племінницею Настею. Цього року дитина йде у 4 клас і зізнається, що дистанційне навчання для неї заважке.

- На карантині я постійно працювала за комп'ютером і тому в мене дуже боліли очі. Ще доводилось сидіти по пів дня за столом і виконувати домашні завдання. Це важче, ніж у школі, - зізнається школярка.

Сама Ольга Нікішина розповідає, що вдома у неї лишився син-другокласник. Із навчанням вона йому допомагала.

- Як на мене, це не навчання. Хоч син дивився онлайн-уроки, окремі питання доводилося пояснювати мені після роботи. На рівні другого класу я ще можу чимось допомогти, але не знаю, що робити батькам старшокласників і випускників, - каже черкащанка.

Під час мітингу батькам вдалося зібрати понад 70 підписів проти введення дистанційного навчання. Організатори кажуть, що документ передадуть керівництву Черкаської ОДА.

Ольга Нікішина сподівається, що їх вимоги "у кабінетах" почують і дистанційне навчання скасують.

Директор департаменту освіти та гуманітарної науки Черкаської міської ради Сергій Воронов прокоментував, що у школах зараз готуються до штатного навчального процесу.

- Ми закуповуємо антисептики та дезінфікуючі засоби для того, щоб діти знаходились у безпечному середовищі. Що стосується маскового режиму, то це залежить не від нас. Але я особисто підтримую батьків, які вийшли протестувати сьогодні, - прокоментував Сергій Воронов.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Civis :

Хай пишуть відмову від претензій до навчальних закладів і держави якщо їх чадо захворіє – і вперед. Чи вони хочуть нав’язувати свої хотілки – а нести відповідальність за їх дітей повинні інші?

Ольга :

Смішно. У США бастують, бо не хочуть, щоб відкривали у вересні школи, бо бояться, що діти захворіють коронавірусом. А у нас бастують, щоб йти до школи, незважаючи ні на які ризики. Я б сказала так: хочете у “живу школу” – прапор у руки! Тільки потім не ставте на вуха лікарів, щоб рятували їхні чада.

Гость :

Для молодших класів дійсно дистанційна освіта не варіант, а от для старших я думаю піде, тут вже питання до компетентності самих викладачів та організації дистанційного навчання…

Вгору