У Черкасах мешканці гуртожитку мітингують проти виселення

29 грудня 2021, 15:35

Мешканки гуртожитку Ірина Котляренко та Наталія Дражан. Фото: Суспільне.Черкаси

У Черкасах під обласною державною адміністрацією мітингують мешканці гуртожитку, що за адресою Чорновола, 164/1. Люди стверджують, що їх примусово виселяють, інформує Суспільне.

Ірина Котляренко мешкає в гуртожитку понад 20 років. Нині проживає з донькою та двома онучками-близнятами, яким рік і п'ять місяців.

За її словами, раніше цей гуртожиток належав ПТУ №13, а потім перейшов на баланс Багатопрофільного регіонального центру професійно-технічної освіти. Вона повідомила, що керівництво училища, якому належить гуртожиток, вирішило виселити його мешканців.

"Керівництво училища, якому підпорядковується гуртожиток, вирішило виселити мешканців, зробити ремонт, відкрити хостел. Нас просто виселяють. Ми повинні в добровільному порядку виселитися надвір. Ніхто не дає ніякого альтернативного житла. А як же наше конституційне право на житло?"– розповіла жінка. Вона додала, що в гуртожитку вже три роки не проживають студенти, а лише сімейні люди, сім'ї учасників АТО-ООС, родини працівників поліції, вчителі і медики.

Наталія Дражан працює учителькою, проживає в гуртожитку з сім'єю з 2003 року. Вона повідомила: керівництво гуртожитку не повернуло людям їхні примірники договорів: "Договорів нам не видають на руки. Договори час від часу поновлюють, а цього року ще в березні забрали для продовження, але не повернули. Ми довідки брали, що в нас немає житла в Черкасах".

Фото: Суспільне.Черкаси

Люди заявили, що їх незаконно виселяють із помешкань напередодні опалювального сезону. Без житла може залишитися 128 людей, із яких 35 дітей.

До мітингувальників вийшов керівник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський. Він повідомив, що мешканців зараз ніхто не збирається виселяти.

"Наскільки мені відомо, вас зараз ніхто виселяти не збирається. Та інформація, яка є в мене: Віктор Григорович Гусак, який веде це питання, заступник голови обласної державної адміністрації, направив своє ініціативне звернення у ДСНС, оскільки це є суб'єкт, який подавав звернення в суд із цього питання, в "Обленерго" і до балансоутримувача про те, щоби зараз ніяких дій щодо рішення не вчиняли. Якщо керівник профільного закладу не буде виконувати вказівки заступника голови адміністрації, він буде застосовувати міри адміністративного впливу", – повідомив керівник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору