У Черкасах комунальники дають 700 тисяч “бізнесмену”, пов’язаному із їхнім керівництвом

18 вересня 2023, 15:00

Сергій і Марина Ткаченки. Фото з фб-сторінки Сергія Ткаченка

Зареєстрований менше місяця тому підприємець отримав право на підписання угоди з черкаськими комунальним підприємством “Дирекція парків”, ціною у 700 тисяч гривень. До цього він працював озеленювачем у дружини заступника директора цього КП.

Відповідна інформація містить у системі “Прозорро”, пишуть Наші гроші.

6 вересня комунальне підприємство “Дирекція парків” Черкаської міської ради повідомило про намір укласти договір на озеленення місцевих парків з підприємцем Романом Комликом. Він став єдиним учасником закупівлі, оголошеної комунальниками. Вартість пропозиції Комлика склала майже 700 тисяч гривень. За ці кошти він має утримувати частину територій зелених насаджень і здійснювати висадку нових рослин: квітів та дерев, серед яких – сосни та сакури. Вартість відповідних рослин поки невідома. 

Романа Комлика можна віднайти у списках працівників підприємиці Марини Ткаченко, який вона подавала для участі у схожих публічних закупівлях. Марина Ткаченко – відома у місті бізнесменка, пов’язана із садовим центром “Сад мрій”. Її чоловік Сергій Ткаченко, що також був афілейованим із “Садом мрій”, влітку минулого року став заступником директора КП “Дирекція парків”. 

У телефонній розмові сам Комлик спочатку підтвердив інформацію про те, що працює озеленювачем у “Саду мрій”, пов’язаному із Ткаченками, втім згодом став відмовлятись від своїх слів:

“Ви такі умні і грамотні, пишете всякі каверзні питання, я за вами слідкую, блін, ну не нада такого дєлать, як ви пишете, і буває таке ви пишете, шо навіть впадло дивиться нормальній, блін, людині. Ви пишете, буває, таке лайно, що гидко читати. Зачєм писать гадості про людей і про все на світі? Ви агєнт ФСБ? Для чого це робить? Я звільнився місяць тому”, – відповів на запитання про свою підприємницьку активність та роботу Комлик.

Зазначимо, що наш співрозмовник Комлик зареєструвався приватним підприємцем 25 серпня 2023, тобто за 4 дні до оголошення відкритих торгів, у яких він переміг. 

Відповідно до Закону “Про доступ до публічної інформації”, пов’язані особи, зокрема члени родин, посадових осіб комунальних підприємств не мають права брати участь у їх закупівлях. Таким чином, підприємиця Марина Ткаченко не може офіційно брати участь у закупівлях, які організовує підприємство, де одним із керівників є її чоловік. Разом з тим, законом також заборонено брати участь у подібних закупівлях і тим особам, які є контрольованими чиновниками або членами їх родини. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору