У Черкасах хочуть збільшити розмір стипендій для спортсменів

14 грудня 2018, 21:52

У Черкасах хочуть збільшити розмір стипендій для спортсменів

Перспективних черкаських спортсменів і далі заохочуватимуть грошовими преміями. Сьогодні виконавчий комітет на своєму засіданні погодив проект, яким вносяться зміни до рішення «Про затвердження стипендії міської ради та міського голови провідним спортсменам м. Черкаси». 

Із такою ініціативою виступив заступник міського голови Юрій Ботнар. Посадовець пропонує з 2019-го року збільшити розмір премій та кожного місяця виплачувати її 50 атлетам. Для 10 провідних спортсменів та 10 їхніх тренерів – до 10 тисяч гривень, ще для 5 спортсменів-інвалідів, 15 перспективних спортсменів та 10 провідних спортсменів, які представляють командні ігрові види спорту, – до 3 тисяч гривень.

Стипендії призначатиме спеціально створена комісія за результатами виступів спортсменів. Атлети, які претендуватимуть на таку грошову премію, мають займати призові місця у чемпіонатах, на Кубках України, світу, Європи, Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, здобуття 1-12 місця на змаганнях 1-2 рангу. Усі кандидати на отримання стипендій повинні постійно проживати в Черкасах.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Нагадаємо, що школяр з Черкащини отримуватиме президентську стипендію.

Талановитий хлопець цього року став переможцем Всеукраїнської олімпіади з економіки. Провели її навесні в Ужгороді. За результатами нелегких змагань Віталій досяг найвищого успіху з відривом 14 балів від наступного учасника. Окрім цього, він представляв Золотоношу на міжнародних змаганнях із Пранглініме – естонської гри усного рахунку.

Як повідомляє офіційний сайт КПІ, на столичному заході дипломи і нагороди юним лауреатам вручила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Крім того, їх вітали Президент Малої академії наук, академік Національної академії наук України Станіслав Довгий.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору