Черкаський репер подякував українським військовим (відео)

14 грудня 2018, 22:27

Черкаський репер подякував українським військовим (відео)

Черкаський репер Андрій Фріл долучився до флешмобу на підтримку українських військових та ветеранів, інформує "ВІККА".

- Хтось щодня їздить в офіс на роботу, хтось сидить вдома і виховує дітей, хтось працює водієм, хтось працює ще на купі різних робіт. Хтось знімає телепередачі, хтось записує музику. Мільйони людей щодня можуть займатися своїми справами, можуть займатися своїм життям. І все це – завдяки тобі. Я знаю, тобі іноді може здаватися що те, чим ти займаєшся там, що це нікому не потрібно. Ні, це не правда. Те що ти робиш, це дуже важливо. І наше життя, наше мирне життя, все це – завдяки тобі, – мовив у зверненні Андрій.

Зазначимо, флешмоб "Завдяки тобі" запустили ветерани та активісти громадських організацій. На їхню думку, більшість українців не дякують бійцям, навіть коли хочуть. У межах проекту публічні люди записують короткі відеоролики, в яких висловлюють подяку українським військовим.

Нагадаємо, що Черкащина долучилася до всеукраїнської акції-флешмобу.

Долучилися до дійства й Черкаси. На Соборній площі обласного центру зібралися діти та дорослі, усиновителі й опікуни, який близьке і не байдуже це питання.

Усі охочі могли поспілкуватися з фахівцями обласної служби у справах дітей, усиновителями, піклувальниками, отримати відповіді на свої запитання. Крім того, скористатися тематичним роздатковим матеріалом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору