Школяр з Черкащини отримуватиме президентську стипендію

07 грудня 2018, 21:50

Школяр з Черкащини отримуватиме президентську стипендію

У понеділок, 29 листопада, у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського дипломи лауреатів стипендії Президента України вручили переможцям Всеукраїнських етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких Малої академії наук України та учнівських олімпіад з базових предметів. Серед числа стипендіатів – учень Золотоніської спеціалізованої школи №1 Віталій Веремієнко.

Талановитий хлопець цього року став переможцем Всеукраїнської олімпіади з економіки. Провели її навесні в Ужгороді. За результатами нелегких змагань Віталій досяг найвищого успіху з відривом 14 балів від наступного учасника. Окрім цього, він представляв Золотоношу на міжнародних змаганнях із Пранглініме – естонської гри усного рахунку.

Як повідомляє офіційний сайт КПІ, на столичному заході дипломи і нагороди юним лауреатам вручила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Крім того, їх вітали Президент Малої академії наук, академік Національної академії наук України Станіслав Довгий.

– Розуміючи, що ви маєте великий шанс стати ядром будівництва країни, я хочу підказати вам формулу успіху: правильно і вдало поставлена для себе мета, помножена на працю й наполегливість, дає успіх. І не буває інакше, - зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. – Тому, не сумніваючись у ваших талантах, я хочу побажати вам, щоб ви ніколи не втрачали натхнення, наполегливості й терплячості, потрібних для великої праці. І це приведе до успіху. А ваш успіх – це успіх України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору