У Черкасах із Мосту кохання зістрибнув хлопець (фото)

22 квітня 2020, 13:16

У Черкасах трапилась чергова трагедія на Мосту кохання. Розбився 22-річний хлопець. Про це повідомляє сайт vikka.ua

О 21:19 21 квітня диспетчер "швидкої" прийняла виклик про молодого чоловіка без ознак життя. На місці події медики констатували смерть. Про це у коментарі повідомила речниця Обласного центру екстреної допомоги Ірина Назарок.

Як стало відомо із власних джерел сайту, загиблий – Владислав Писаренко родом із села Велика Бурімка Чорнобаївського району, син голови сільської ради. За словами місцевих жителів, хлопець був веселим і життєрадісним. Мав багато друзів. Ті навіть гадки не мають, що могло стати причиною трагедії.

У секторі комунікації ГУНП в Черкаській області факт загибелі молодого чоловіка також підтвердили.

Поділитись

Коментарі

Ольга сказав:

Сделали ремонт, заменили одну породу дерева на другую, убрали замочки и…всё. А ведь был проект Моста любви, где предусмотрена капсульная конструкция, позволяющая избежать самоубийства. На сердечко за 9 млн. на дамбе денег не пожалели, да и всё равно его разбили, а спасти молодёжь от радикального поступка профинансировать пожлобились. Жалко парня, жалко всех молодых, в расцвете лет оказавшихся в пропасти…

Михаил сказав:

Виновен не мост. А люди. Вернее то что толкает их на это. Вот над этим нужно думать и искать причины.

Черкащанка сказав:

Предлагаю посадить на мост психолога. Круглосуточно. Чтобы “искал причины”.

Людмила сказав:

Скажіть,який толок з того проклятого моста.. Скільки загинуло там молодих людей….Мені було достатньо глянути на нього,це якась містична споруда,яка забрала життя мого рідненького племінника….

Людмила сказав:

Люди…..ви впевнені….в мене 12 вересня там вбили брата….це не люди а сволочі які користуються мостом як прикриттям….постановили самогубство но яке самогубство коли з ним говорила мама по телефону і вона чула як до нього підійшли і рєзко він став позазоною а через пів години зафіксовано смерть….

Вгору