У Черкасах громадянка РФ спалила свій паспорт

12 березня 2022, 19:10

фото - Суспільне. Черкаси

У Черкасах громадянка Російської Федерації тридцятирічна Єлизавета Романова на знак протесту проти війни спалила свій російський паспорт. За її словами, чинний в Росії політичний режим суперечить її переконанням, повідомляє "Суспільне".

Єлизавета переїхала в Україну із російського міста Новокузнецьк шість років тому. Там минуло її дитинство та студентські рокиНа зустріч із журналістами Суспільного прийшла разом зі своїм чоловіком Владиславом. Саме він причина її переїзду в Черкаси:

- Я приїхала із Кемеровської області, там народилась, жила до 24 років. Потім у соцмережі «ВКонтакті» познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком і вирішила переїхати у Черкаси.

Коли Росія почала повномасштабну війну проти України, жінка зрозуміла, що не хоче мати нічого спільного з цією країною.

- Це акт невдоволення діями російської влади. Я не підтримую те, що вони роблять. Я не асоціюю Росію та Путіна. Тому мій паспорт мені зараз не потрібний. Я не хочу, щоб він був у мене. Я відчуваю жалість та біль, бо любила і ще досі люблю цю країну. Це моя Батьківщина, це місце, де я народилась, це всі спогади. Але те, що зараз відбувається з нею, це просто за межами розуміння та терпіння, - говорить Єлизавета.

Єлизавета запальничкою підпалила паспорт. Вона зауважила, що це рішення обдумане та виважене, тому дороги назад немає.

- Я висловлюю свій протест проти дій російської влади та закликаю негайно припинити війну. В Україні немає неонацистів, фашистів, я ніколи не бачила від українського народу нічого, окрім добра. Я відчуваю себе частиною цієї країни і люблю її.

Своє майбутнє Єлизавета бачить в Україні. Зараз з документів вона має посвідку на постійне місце проживання. Тепер залишилось дочекатися український паспорт.

- Я подала заяву на громадянство у вересні минулого року і досі чекаю. Я хочу залишитись в Україні, щоб усе моє подальше життя було пов’язане з цією країною, тому що я відчуваю себе її частиною.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору