У Черкасах директор пивзаводу приторговував контрафактним алкоголем

15 червня 2023, 07:43

У Черкасах суд засудив підприємця, який займався незаконним виготовленням спирту та алкогольних напоїв. При цьому чоловік керував підприємством, на якому легально варили пиво.

Прокурор у суді довів, що чоловік, будучи директором підприємства, яке займається виготовленням пива, налагодив та організував незаконне виготовлення спирту етилового та алкогольних напоїв на території комплексу нежитлових приміщень у місті Черкаси.

У подальшому незаконно виготовлені алкогольні напої реалізовувалися через Інтернет-сайт відповідного підприємства та мережу спеціалізованих магазинів-кафе.

Вироком суду чоловіка визнано винним у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень та засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі із застосуванням іспитового строку та штрафу у розмірі 85 000 гривень.

Також на підставі вироку суду застосовано конфіскацію до вилученої алкогольної продукції, пустої тари, а також інших предметів та обладнання, які використовувалися для виготовлення і фасування зазначеної продукції.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору