У Черкасах до купального сезону готові чотири пляжі

24 травня 2024, 14:35

Перед стартом купального сезону - 1 червня - фахівці оглянули комунальні та приватні пляжі в Черкасах. Перевіряли наявність рятувальних постів, відповідність санітарно-гігієнічним нормам та комфорту.

За результатами обстеження, до відкриття пляжного сезону готові 3 комунальні пляжі - «Соснівський-1», «Казбетський» і «Митницький», з приватних – пляж комплексу «Бочка».

На пляжах вже облаштована територія, парасольки, перголи, лавочки, шезлонги, роздягальні, душові стойки. Перед початком сезону встановлять буйки для безпечного купання. На пляжах працюватимуть громадські вбиральні, встановлені контейнери для сміття. Також будуть місця для відпочинку як дітей, так і дорослих. На пляжі «Казбетський» є майданчик для гри в волейбол та спортивний майданчик для кросфіту.

На комунальних пляжах щодня працюватимуть рятувальні пости з 10.00 до 19.00, на «Бочці» також облаштовують рятувальний пост. Там, де таких постів немає («Дахнівський», «Робінзон», «Живчик» тощо), купатися не рекомендується.

Черкаська міська комунальна аварійно рятувальна служба під час чергування на рятувальних постах пляжів інформуватиме населення про сигнал «Повітряна тривога» через гучномовець, аби громадяни ішли до найближчого укриття.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору