У Черкасах до 5 років в’язниці засудили військового, який навідріз відмовився служити

15 вересня 2023, 11:41

У Черкасах до реального терміну позбавлення волі засудили військовослужбовця, який відмовився від проходження служби. Про це мобілізований заявив напряму своєму командуванню.

За словами чоловіка, він має тітку, яка потребує догляду, хоч і не зміг цього довести документами.

"Привезли до Черкаської області в невідоме йому місце, де їх построїли та запитали, хто з них не бажає служити. Він сказав, що не бажає служити по сімейним обставинам. У нього є лежача тітка, яка є інвалідом та потребує догляду, а тому він відмовився від військової служби. У його тітки ще є брат. Він не оформлював опікунство чи догляд за тіткою", - розповів на слуханні обвинувачений.

У вчиненому чоловік не розкаявся та сказав, що й зараз не пішов би служити.

Черкаський районний суд визнав військовослужбовця винним у скоєнні злочину та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

На вирок суду протягом 30 днів з дня його проголошення може бути подана апеляційна скарга.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

Я бистро суд присудив,а тих що згвалтували дівчинку два роеи умовно ,вивозив дітей на органи 800 тис.застави, збив дитину кинув помирати випустили під заставу і ось тобі справедливість це все робиться щоб залякати військових ось відказався на тобі строк

Валентина :

Суди як були продажні, так і залишились

Сергій2 :

З тіткою так і не зрозуміло…. треба вчити військових, а не так, що через пару днів на першу лінію. Треба давати рації, прилади нічного бачення…. а так. Краще брущатку перекласти

Валентин :

Хочеш служити?
Ні!
Все ясно – винен у злочині …
Боже… яка ганьба

Олександр :

Зато живий буде

Ірина :

Якби я була мужиком ,то не пішла також служить,тому що СПРАВЕДЛИВОСТІ все одно не має.Багато слухаю тих хлопців,які на передку і роблю свої висновки..Раніше як була війна,то воювали всі,а ця війна не зрозуміла…багаті жирують,а бідні на передку сидять без допомоги та голодні.

Сергій :

Навіть в Римській республіці патриції мали і обов’язки -зокрема спорядити військо і самим взяти до рук зброю. Тому Карфаген був зруйнований! Чому власники заводів, кораблів і пароходів не йдуть захищати свою “власність”? Мені , зокрема, немає чого захищати.

Петро :

До речі як там мобілізація поліціянтів підготовлених бравих хлопців які вміють мітко стріляти ..чи вони як депутати каста не доторканих ..сумно дивитись на все це де кругом крадуть ядрами а садять за лайки бабцю …

Віктор :

До речі,Петя, поліціянти вчора звільнили Кліщіївку за 7 км від Бахмута.Є така штурмова бригада поліції -Лють. Чи звідки тобі про таке знати,ти ж мабуть ховаєшся.Лишній раз за поріг не виходиш ))

Віктор :

Все правильно. А то про свої конституційні права такі волають на кожному кроці. А от про свої конституційні обов’язки воліють не згадувати.

Вгору