У Черкасах для дітей-переселенців влаштували майстер-клас із петриківського розпису

06 лютого 2023, 19:23

Інтеграційний хаб "Черкаси - твоє місто" організував для дітей-переселенців творчий майстер-клас із петриківського розпису.

Діти вчилися малювати калину, квіти та листочки за допомогою власних пальців. Традиційними українськими візерунками вони прикрасили паперовий глечик та тарілку.

- Пальчиками малювали ще наші прабабусі, розписуючи печі та стіни в хаті, – розповіла художниця-ілюстраторка Ірина Жучок. - Тому що не всі могли придбати готові фарби та пензлики. Тому так ми відтворюємо традиції. До того ж це проста та весела технологія, з якою легко впоралися навіть найменші.

Дітям активно допомагали батьки. Галина Ламєкіна привела на майстер-клас чотирирічну донечку Анастасію. Родина приїхала зі Слов’янська на Донеччині.

- Дуже добре, що в суботу дітлахам є чим зайнятися, – каже жінка. - Та ще й такою цікавою та творчою справою. Мені дуже сподобався майстер-клас. Я бачу, з яким задоволенням малює моя дитина. Для мене важливо, що вона розслабляється, розвантажується психологічно, вчиться новому і розвиває свою творчу уяву.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору