У Черкасах для дітей переселенців організували новорічну арт-терапію

29 грудня 2022, 13:54

Для дітей переселенців у Черкасах провели сеанс хібукі-терапії, аби допомогти їм пережити стрес та впоратися із травмами, пов’язаними із війною.

Заняття з унікальною іграшкою та новорічний майстер-клас для дітей, які приїхали із батьками до Черкас через російські обстріли в рідних містах, організували Центр надання адміністративних послуг, Черкаський міський центр соціальних служб разом із командою сертифікованих психологів з Хібукі-терапії. Регіональним куратором ізраїльсько-американського проекту є депутатка Черкаської міської ради Валерія Шинкарьова. З дітьми працювали психологи з арт-терапії Олена Ступніченко та Вікторія Дараган.

На новорічне арт-терапевтичне заняття прийшло 12 дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, які проживають у новому пункті прихистку в Черкасах.

"Взагалі за цей час наші фахівці надали соціальні послуги більш як 1 000 осіб, – розповідає директорка Центру Людмила Савранська.  – Ми  забезпечуємо тимчасове проживання сімей, які цього потребують і одночасно надаємо їм соціальні послуги та соціальну психологічну допомогу. А зараз  тут присутні діти, які потребують соціально-психологічної адаптації та допомоги. Тому наші психологи проводять з ними арт-терапевтичне заняття для розслаблення, зняття напруги й стресу». 

На майстер-класі діти малювали, власноруч виготовляли новорічну ялинку з кольорового паперу, писали новорічні бажання. Наприкінці кожній дитині подарували солодощі та хібукі – м’яку іграшку у вигляді собаки-обіймаки з довгими лапами. Розповіли історію появи цієї іграшки, навчили, як з нею спілкуватися.За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору