У Черкасах діти намалювали свої мрії на гільзах від снарядів (ФОТО)

01 червня 2023, 12:40

Сьогодні, 1 червня, у Черкасах діти разом зі студентами спеціальності "Соціальна робота" ЧНУ імені Богдана Хмельницького розмалювали гільзи від снарядів, на яких зобразили власні мрії.

Акцію "Намалюй мрію" приурочили до Міжнародного дня захисту дітей.

"Наша акція покликана привернути увагу до того, що діти, навіть якщо вони перебувають на відносно спокійній території, відчувають вплив війни. Сьогодні майбутні соціальні працівники, які навчаються в Черкаському національному, у якості волонтерів разом із дітьми розмальовували гільзи, які нам передали військові. Також для наших маленьких учасників підготували подарунки та смаколики", - розповіла начальниця відділу соціальної роботи в громаді Черкаського міського центру соціальних служб Марина Матвійчук.

Участь у заході взяли 11 дітей, які отримують послуги в Черкаському міському центрі соціальних служб.

Діти зображали на гільзах переважно патріотичні малюнки: прикрашали словами "Слава Україні" та "Україна переможе", зображали військових ЗСУ, навіть пейзажі виконували в кольорах національного стягу.

Учасникам заходу Дар'ї та Олександру акція сподобалась.

"Діти малювали, їх пригощали солодощами. У всіх вийшли гарні малюнки. Після початку повномасштабної війни наші діти дуже змінилися, буквально за рік подорослішали. Ми всі підтримуємо наших дітей, адже це дуже важливо, щоб їх не залишали сам на сам зі стресом", - говорить бабуся Дар'ї та Олександра Любов Євгенівна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору