У Черкасах дітям із вразливих категорій влаштували свято

29 серпня 2023, 19:13

У Черкасах для дітей із вразливих категорій влаштували свято з нагоди початку нового навчального року. Його провели за сприяння департаменту освіти і соціальної політики та Служби у справах дітей.

Як розповіла начальниця Служби у справах дітей Лариса Кошова, на обліку у них є 56 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

"Деякі з них проживають в родинах, які мають вкрай складне матеріальне становище. До нового навчального року у рамках реалізації заходів Програми соціального захисту дітей міста Черкаси на 2023-2025 роки для цих дітей були закуплені спортивні костюми», — зазначила Лариса Кошова.

Також до Першого вересня завдяки підтримці фундації «American Ukrainian Aid Foundation» та директора МСК «Дніпро» Юрія Гончарова для 200 дітей із вразливих категорій, а саме: дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних та малозабезпечених родин та дітей, позбавлених батьківського піклування, підготували подарунки, які їм знадобляться у школі.

За інформацією пресслужби ЧМР

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

А ще є діти,які зазнають насильства в родині.Ці діти потребують нагляду соціальних працівників.Але співробітники служби у справах дітей такі родини і таких дітей просто ігнорують,скільки про них не повідомляй.Так було за керівництва Шишлюк,так продовжується за керівництва Кошової.І це недивно.Це прикро і боляче.Набагато легше раз на рік купити коштом спонсорів спортивний костюм і пачку печива, ніж проводити патронажну роботу хоча б раз на місяць відповідно до норм законодавства.Невиконання службових обов’язків тими,хто отримує надвисокі зарплати і гордо зветься держслужбовцем,призводить до невиправних наслідків,зламаних доль,понівечених життів.Дітей потрібно захищати без приурочень до свят чи подій.Просто почніть виконувати свою роботу і несіть відповідальність за те,що робите,а не затикайте дірки спортивними костюмами,наборами канцтоварів та жменькою найдешевших льодяників,які ви так професійно оформлюєте в свято і викладаєте в соціальних мережах.

Матір з Черкас :

На вказаному заході не видно заступника служби Вічканя.
Колишнього радянського міліціонера корупціонера, якого вигнали з “дитячої міліції” через скандали з його тісним спілкуванням з дітьми з неблагополучних сімей, залякування їх матерів.

Вгору