У Черкасах дітей запрошують на Чемпіонат із картинг-слалому

26 квітня 2023, 22:28

Відкритий Чемпіонат області з картинг-слалому проведуть у Черкасах, його учасниками стануть діти віком 13-16 років. Це перша автоспортивна подія на Черкащині з моменту повномасштабної війни.

– Зараз в Україні не проводяться ані Чемпіонати, ані Кубки з автоспорту. Та я впевнений, що після Перемоги Автомобільна федерація України зможе їх відновити. Поки ж ті автоспортсмени, які мешкають у відносно безпечних містах, зосередилися на волонтерстві та одночасно пробують хоча б час від часу організовувати невеликі змагання. У Черкасах ми плануємо провести Чемпіонат для підлітків із картинг-слалому, – говорить керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменко.

Картинг-слалом – відносно молода дисципліна автоспорту. За рік до повномасштабної війни в Україні відбувся лише один Чемпіонат України серед професійних спортсменів.

Це маневрування картингом між фішками (своєрідними перешкодами).

Для розміщення змагальної фігури не потрібно багато місця, вистачить парковки. Тому в Черкасах Чемпіонат відбудеться на майданчику перед Палацом спорту «Будівельник» 13 травня.

Учасниками запрошують дітей віком 13-16 років. За правилами, команда має складатися з двох осіб: хлопець та дівчина. Кожен з них за чергою на картингу буде проїздити фігуру між фішками. Матимуть по кілька спроб. У результат братиметься загальний час проїзду кожного з команди.

Наразі триває реєстрація команд. Організатори просять усіх охочих зареєструватися, адже буде всього лише 20 команд.

Реєстрація ТУТ. Інстаграм змагань - тут.

Контакти організаторів: (067) 470-46-51

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору