У Черкасах дезінфікують громадський транспорт (фото)

15 березня 2020, 09:34

Кожного дня аж до завершення карантину у всіх маршрутках Черкас проводитимуть дезінфекцію. Обробку громадського транспорту власним коштом здійснює управлінська компанія «Нова якість», інформують в компанії.

Зі слів представників компанії, їх силами вже більше тижня проводиться дезінфекція салонів тролейбусів.

- Тепер розпочали таку ж саму обробку і в маршрутках. Для цього у нашому арсеналі є чотири прилади – «пушки» якими розпилюємо у транспорті сертифікований дезінфекційний розчин. У разі потреби доповнимо їх ще кількома. Обробки однієї одиниці техніки займає максимум одну-дві хвилини, тому за кілька годин роботи можна охопити всі маршрутки Черкас, – зазначає засновник компанії «Нова якість» Андрій Бортник. – Наголошу, що всі роботи ми здійснюємо власним коштом.

Наразі із дезінфекцією маршруток справляється троє фахівців компанії. Вони працюватимуть щоденно без вихідних. Близько 300 одиниць транспорту оброблятимуть наприкінці дня з 18 до 24 години.

Директор ПАТ «Черкаське АТП 17127» Олена Куниця каже, що підприємство видало кондукторам та водіям антисептик для протирання поручнів. Але цього недостатньо.

Коментарі

Вгору