У Черкасах департамент Савіна гальмує приватизацію туалету

24 грудня 2021, 20:52

Через дії департаменту архітектури та землекористування у Черкасах не вдається завершити приватизацію громадського туалету. Міський бюджет втрачає сотні тисяч гривень, інформує vikka з посиланням на власні джерела.

У травні поточного року департамент економіки та розвитку виставив на продаж приміщення занедбаного підземного громадського туалету по вулиці Сумгаїтській. При стартовій ціні в 400 тис. грн., об’єкт придбали за 700 тис. грн. Кошти надійшли до міського бюджету.

«Ці кошти надходять у бюджет розвитку Черкас. Міська влада використовує їх для ремонту доріг, ремонту в школах, садочках, купівлі техніки для комунальних підприємств. Словом, для розвитку міста. У цій ситуації покупець виконав всі умови: купив на прозорому аукціоні об’єкт, сплатив за нього гроші», – зазначив один із депутатів Черкаської міської ради.

Як стало відомо, департамент архітектури та землекористування не виконав один із пунктів умов приватизації: не розробив проект рішення про землевідведення. За цей проект покупець також сплатив кошти. Таким чином власник будівлі туалету не може нічого робити: він не має можливості інвестувати кошти в розбудову цього об’єкту.

«У цій ситуації міська влада мала б максимально сприяти інвесторам, які заходять в місто, купують на аукціонах майно і землю. Адже бізнес завжди приходить туди, де встановлюються прозорі правила гри», – говорить депутат.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору