У Черкасах буде доступно 6 способів безготівкової оплати проїзду

11 березня 2023, 19:58

У Черкасах планують реалізувати безконтактний багаторазовий проїзний. Для цього запроваджуватимуть "транспортну карту". Це попередньо запрограмована безконтактна пластикова картка, яку можна буде придбати та поповнити в залежності від обраної пакетної послуги. Це може бути як місячний проїзний, так і електронний гаманець або ж певна кількість поїздок, передбачена пакетними послугами.

Нині для жителів і гостей міста вже доступні п’ять способів безготівкового розрахунку. У тролейбусах та в маршрутних автобусах, які працюють у Черкасах, для оплати за проїзд пасажири можуть скористатися банківською карткою будь-якого банку, смартфоном чи смарт-годинником із NFC, мобільним додатком та «Карткою черкасця». У муніципальному транспорті можна розрахуватися й разовим qr-квитком. Придбати його можна в платіжних терміналах McLaut.

 "Впровадження в Черкасах електронного квитка є одним із масштабних проектів, над яким ми працюємо, щоб вдосконалити пасажирські перевезення, – прокоментував перший заступник Черкаського міського голови Сергій Тищенко. – Для людей, які користуються громадським транспортом, безконтактна оплата за проїзд є зручним та безпечним рішенням, для нас – прозорі взаємини як із муніципальним перевізником, так і приватними. Це дозволить нам аналізувати поїздки пасажирів, де потрібно – змінювати схеми маршрутів, збільшувати чи зменшувати кількість машин. Щоб в перспективі підвищити якість руху громадського транспорту та оптимізувати його роботу".

Безготівкову оплату проїзду в громадському транспорті Черкас з 30 червня 2022 року впроваджує Smart Tiket Technology, Черкаська міська рада та Visa.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Барига :

Краще зробіть всі маршрутки щоб працювали з 5 ранку. Як В нормальних городах , бо ті хто робить позмінно утром на роботу треба добиратись пішки нечого не ходить аж з з 7 ранку наченають виползать маршрутки.

Черкащанин :

За…буєте людей? Ню-ню.

Вгору