У Черкасах бракує медиків для роботи в ковідному шпиталі (ВІДЕО)

30 вересня 2021, 09:00

Фото "Суспільного"

Черкаський ковідний шпиталь заповнений на 90%, невдовзі там планують розгорнути додаткові сорок ліжко-місць. Про це "Суспільному" розповіла директорка інфекційної лікарні Світлана Волгіна.

Директорка зазначила, що запрошують попрацювати у стаціонар і також людей, які не вірять в існування коронавірусу, щоправда, на волонтерських умовах.На лікарняне ліжко пані Тетяна потрапила тиждень тому. Нині їй значно краще. Та попри те, що найстрашніше лишилося позаду, її очі все одно наповнюються сльозами:

- Спочатку ніби застуда була, кашляла, а через тиждень задихалася. Тож викликали швидку і насилу сюди привезли. Зараз можу говорити, а на початку й говорити не могла".

У черкаський ковідний шпиталь шукають медиківФото "Суспільного"

Черкасець Антон до останнього не вірив у те, що все ж опиниться тут. Розповів, що хотів вакцинуватися, але відклав на потім:

- Відкладати усе на останній момент – було великою помилкою, будь ласка, не робіть так. Бережіть своє здоров’я, це лише здається, що ось-ось і я встигну.

У черкаський ковідний шпиталь шукають медиків
Фото "Суспільного"

І таких, як ці двоє, у тимчасовому стаціонарі зараз 94 пацієнти. Половина із них лікується в інфекціоніста Богдана Тищука. Лікар зупинився лиш під час інтерв’ю. Він до такого навантаження звик, а от "прощатись" із хворими так і не навчився.

У черкаський ковідний шпиталь шукають медиків Фото "Суспільного"

Богдан Тищук додав, що спокійно й байдуже ставитися до пацієнтів не вдається, як би не хотілось. Бо на цьому місці може опинитися навіть найрідніша людина.

Як розповіла директорка інфекційної лікарні Світлана Волгіна, саме таких і запрошують до своєї команди. В інфекційній лікарні на третьому поверсі невдовзі розгорнуть додаткових 40 ліжко-місця. Нині їх 110.

- Нам потрібно щонайменше шість лікарів та по 20-30 медсестер і молодшого персоналу, - каже пані Світлана, додаючи, що вони не відмовляться й від волонтерської допомоги.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору