У Черкасах безкоштовно вимірюватимуть рівень цукру в крові

12 листопада 2019, 14:32

14 листопада кожен черкащанин може безоплатно виміряти рівень цукру в крові, рівень глікованого гемоглобіну та артеріальний тиск.

Захід відбуватиметься з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом. Його проводять черкаські обласні медики спільно з волонтерами.

Упродовж дня 14 листопада захід відбуватиметься у двох місцях:

- із 8:00 до 12:00 – в холі Черкаського обласного діагностично-консультативного центру КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради». З 12:00 до 14:00 у конференц-залі ендокринологічного відділення – школа по навчанню хворих на цукровий діабет;

- із 10:00 до 13:00 – в актовому залі адміністративного корпусу КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради» (2 поверх).

У Черкаському обласному діагностично-консультативному центрі Черкаської обласної лікарні відвідувачі заходу матимуть можливість отримати консультацію обласних лікарів: ендокринолога, офтальмолога, хірурга та інформаційні буклети.

В актовому залі адміністративного корпусу Черкаської обласної дитячої лікарні відбудеться лекція для сімейних лікарів і педіатрів області на тему: «Причини, профілактика та лікування цукрового діабету в дітей»; показ новітніх технологій з індивідуальним діагностичним неперервним контролем рівня глюкози в крові дитини;  ефективне дозоване помпове введення в організм препаратів для відновлення в крові рівня глюкози.

Відвідати захід запрошують усіх охочих, - зазначають у пресслужбі УОЗ ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору