Бондаренко розповів, що буде замість книжкового павільйону біля ЦДЮТ

12 листопада 2019, 14:03

Територія біля Центру дитячої та юнацької творчості стане зоною комфортного відпочинку мешканців міста, а перед усім дітей. На місці нещодавно демонтованого павільйону планується створити сквер.

Про це у Facebook повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

За його словами, він уже дав доручення розробити відповідний проект.

Після затвердження проекту КП «Черкаські ринки», на балансі яких перебуває дана територія, замовлять проектно-кошторисну документацію, щоб вже з весни наступного року розпочати роботи зі спорудження скверу. На сьогодні в центрі Черкас фактично відсутнє місце для сімейного дозвілля, і виділення для цього зеленої зони поблизу Центру дитячої та юнацької творчості є найкращим рішенням, - вважає міський голова.

Насамперед потрібно подбати про створення безпечних та зручних умов: встановити якісне сучасне освітлення, фонтан, облаштувати дитячий майданчик із ігровою та спортивною зонами, а також зручну зону відпочинку.

"Зважаючи на те, що Центр дитячої та юнацької творчості розташований в будівлі 1905 року, авторства відомого архітектора Городецького, і є однією із архітектурних "перлин" Черкас, буде доречно продовжити самобутній дизайн і в елементах скверу, щоб все разом виглядало, як єдине ціле, і слугувало окрасою міста", - додав він.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору