У Черкасах атестати отримали понад чотири тисячі випускників шкіл

21 червня 2022, 15:52

Цього року у Черкасах закінчили 9 клас та одержали свідоцтво про здобуття базової середньої освіти 2 512 учнів, з них свідоцтв з відзнакою отримали 114 дітей. Також 1 516 випускників 11-х класів одержали свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти.

Про це в коментарі "Про все" розповів директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Богдан Бєлов.

За його словами, 57 черкаських одинадцятикласників нагороджені золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні", а 31 - срібною медаллю "За досягнення у навчанні".

Золотими медалями також нагородили п'ятьох учнів, які є внутрішньо переміщеними особами.

- У питаннях видачі документів про освіту заклади керуються нормативними документами, зокрема Порядком міжвідомчої взаємодії з питань вручення здобувачами освіти, які перебувають за межами України, документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту, виданих в умовах воєнного стану в Україні (затверджений наказом МОН та МЗС від 9 червня 2022 року N538/192), - додав Бєлов.

Як повідомляв міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, до 1 липня цього року кожен учень ЗЗСО отримає свій документ про освіту державного зразка.

Випускники шкіл, які перебувають за кордоном, можуть отримати свідоцтва в закордонних дипломатичних установах України в країні їхнього перебування.

Свідоцтва тих випускників, які не змогли виїхати із тимчасово окупованої території, зберігатимуть протягом року після завершення воєнного стану.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору