У Черкасах 60-річного чоловіка, який розбещував неповнолітню, взяли під домашній арешт

14 вересня 2020, 19:20

фото тематичне

60-річному чоловіку, який розбещував неповнолітню черкащанку, суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Про це інформує пресслужба Соснівського районного суду м. Черкаси.

Нагадаємо, 7 вересня 60-річний житель Черкас запросив 14-річну дівчинку в кафе. Під час спілкування в закладі чоловік схиляв її до вживання алкоголю та вчиняв розпусні дії. 

Крім того, 8 вересня йому повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 156 Кримінального кодексу України (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку).

Сьогодні слідчий суддя розглянув клопотання слідчого Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області про застосування запобіжного заходу щодо підозрюваного. Заслухавши учасників процесу, суддя дійшов до висновку, що клопотання підлягає до задоволення частково та застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на 60 діб. Крім того, на час дії цього запобіжного заходу на підозрюваного покладено обов’язки, передбачені статтею 194 Кримінально-процесуального кодексу України.

Зазначимо, що за вчинене чоловіку загрожує обмеження волі терміном до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін.

Поділитись

Коментарі

Вгору