У Черкасах 11-класники заручилися під час останнього дзвоника (ВІДЕО)

07 червня 2024, 13:13

Під час свята останнього дзвоника у Черкаській спеціалізованій школі №3 одинадцятикласник освідчився своїй коханій.

Відео щемливого моменту опублікували присутні на святі, інформує "Українська правда. Життя".

На ролику видно, як під час виконання танцю випускниками хлопець запрошує дівчину в середину кола. Після цього Самін дістав з кишені каблучку, став на одне коліно і освідчився дівчині. Одинадцятикласниця Марія сказала "так" – і їхні однокласники разом із присутніми на святі привітали пару бурхливими оплесками.Марія зізналася, що освідчення було для неї цілковитою несподіванкою, адже раніше пара не обговорювала одруження.

"Це було максимально неочікувано. Перша емоція, яка приходить у голову – це шок, але згодом – тільки позитивні відчуття. Я погодилася, не задумуючись (сміється)", – розповіла випускниця.

За словами дівчини, ні однокласники, ні друзі чи рідні закоханих не знали про те, що Самін планує освідчитись. Однак юнак поділився таємницею із хореографом, який ставив танець для випускників.

"Він розповідав, що дуже переймався з приводу цього. І навіть перед самим танцем сказав мені, як сильно переживає. Я тоді дуже сильно здивувалася, аж потім усе зрозуміла", – додала Марія.

Дівчина розповіла, що спершу Самін не відповідав взаємністю на її симпатію. Проте пізніше його почуття до Марії стали настільки сильними, що юнак освідчився коханій уже за пів року після початку романтичних стосунків.

Заручені планують спільне майбутнє, однак зізнаються, що після закінчення школи вступатимуть у різні вищі навчальні заклади. Водночас пара не планує одружуватися найближчі кілька років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору