Пережила 8 операцій: дівчинка, яку вдарило струмом на вагоні, стає на ноги і потребує допомоги

13 листопада 2019, 14:32

У вересні цього року 13-річну Кароліну Петренко вразило струмом, коли вона хотіла сфотографуватися на цистерні. Опіки у 70% поверхні тіла дівчинка отримала під час спроби зробити селфі на залізничній станції Цвіткове. Кароліна випадково доторкнулася до дротів.

Зараз Каролінка по повній тренується і впевнено загоює свої рани, - повідомляють волонтери. Її стан задовільний. Дівчинці зробили 8 операцій, із них 6 - по пересадці шкіри. Два місяці дитина була в реанімації.

Зараз вона проходить лікування та реабілітацію в лікарні. Через півтора-два тижні Кароліну випишуть. Але не додому. Вона має їхати в санаторій «Авангард» що на Вінничині. Реабілітація там триватиме 24 дні. Її ціна- 28 800 грн.

"За два місяці реанімації вичерпалось усе. Ми просимо допомогти Каролінці зробити перший крок у цьому лікуванні, адже триватиме воно біля двох років", - йдеться у повідомленні.

Усю інформацію можна отримати за тел. 0934885857 / 0680116642(viber) карта приват банк 5168757361720859 Макаренко Даша (волонтер) 5168-7427-1843-3844 Петренко Юлія тьотя Кароліни.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

петрович :

на мій погляд кадри з трупами спаленими , спалені мало не живцем діти на відео потрібно з першого класу вводити дітям як цілу програму на територіях де вони проживають в зонах ризику від залізниці. І не потрібно маятись дуристикою що це їх шокує або це не можно їм показувати. Наслідки просто катастрофічні в масштабах країни. Кожен місяць спалена живцем дитина і потрібні найрішучиші кроки до зупинення цього явища.

Наталія :

Бо занадто багато ми прагнемо бути гарними на фото, а не в житті.
Така гарна дівчинка.
Які різні долі.
До і після.
І ще. Люди, маленькі й дорослі, не ведіться на компромати оточуючих.
Живіть опираючись на свій вибір.
Думайте.

Вгору