Досі є загроза життю: дівчинці, яка зробила трагічне селфі, потрібна допомога (відео)

18 жовтня 2019, 11:33

Поруч із дівчинкою постійно її тітка, Юлія Петренко. Майже місяць вона не відходить від племінниці. Тато весь час на роботі, а мама - давно залишила родину заради заробітків у Польщі.

13-річна Кароліна Петренко, яку 9 вересня вразило струмом, уже понад місяць у важкому стані. Опіки у 70% поверхні тіла дівчина отримала під час спроби зробити селфі-фото на вагоні залізничної станції Цвіткове. Кароліна вилізла на цистерну і доторкнулася до дротів. Лікарі кажуть - при такому мало кому з пацієнтів вдається вижити. Опіки в неї майже по всьому тілу.

Дівчинці зробили вже 5 операцій із пересадки шкіри. Однак попереду ще кілька таких і тривалий курс лікування та реабілітації.

"На день іде близько 10 тисяч гривень, буває і 15, дивлячись коли", - каже тітка.

У студію "Стосується кожного" приїхали рідні дитини, які вперше після трагедії наважилися залишити її саму в лікарні, щоб попросити про допомогу в усієї країни.

За словами Юлії, процес лікування проходить дуже важко, і Каролінці досі загрожує смертельна небезпека. Попри страшенний біль, вона змушена щодня ставати на ноги, щоб не розвинулася атрофія кінцівок.

Дівчинка полізла на цистерну, аби зробити фото для мами. Однак сама жінка зараз не поруч із дочкою. Вона на заробітках у Польщі. Говорить, що приїхати не може, а рідним це не пояснює ніяк. Із чоловіком вони давно розлучилися. Батько ж прийшов до студії, аби просити небайдужих врятувати його дівчинку.

Працівники залізниці, у свою чергу, пояснили, чому смертельна небезпека виявилася такою доступною для дітей.

"Охороняти цю територію силами працівниками станції у мене не те що немає сил, я просто не зобов'язаний це робити, - говорить начальник станції "Цвіткове" Роман Орел. - У першу чергу це питання до самих батьків і школи, щоб вони вели роз'яснювальну роботу. І за всіма ми не можемо слідкувати".

При цьому один із запрошених на програму експертів погодився з цієї думкою і додав: потрібно виділяти кошти з державного бюджету на те, аби убезпечити такі місця і зробити їх недоступними.

Що скаже мати дівчинки, яка зараз за кордоном, як пояснить те, чому не хоче приїхати до доньки і кого в цій ситуації покарають - дивіться далі у відео:

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору